تبلیغات
زبان انگلیسی در گناباد

زبان انگلیسی در گناباد

  • خوش آمدید
قرعه کشی بزرگ مرکز فروش

بانام ویاد خدا
با سلام خدمت تمامی دوستداران زبان انگلیسی در داخل شهرستان گناباد و خارج ازشهرستان گناباد،همین طور که می دانید یکی اززبانهای مهمی که امروزه کاربرد های فراوانی دارد زبان انگلیسی میباشد.وحال سعی ما برآن است تا بتوانیم بابالا بردن دامنه ی لغات ودرکنارآن خواندن متن های کوچک این زبان را تقویت کنیم ،البته در ضمن سعی شده تا تحقیقاتی نیز به زبان انگلیسی درکنار آن ارائه شود.
راه ارتباطی شما باما:englishingonabad@gmail.com
انجمن زبان پژوهان گناباد.

دیکشنری انگلیسی به فارسی

سلامی دوباره ،بار دیگر با یک بخش جدید با هاتون همراه می شیم .دراین بخش نرم افزار ها ی مختلف برای فراگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی قرار دادیم امید وارم ازش لذت ببرید (درضمن در صورت احتیاج به نرم افزار مربوط به زبان انگلیسی به ما اطلاع بدید تا لینک دانلودش رو بذاریم)اما در این پارت از بخش نرم افزار دیکشنری انگلیسی به فارسی را براتون گذاشتیم که توضیحات مربوط به اون در قسمت پایین اومده.

میتوان PMD را یکی از بهترین دیکشنری های انگلیسی به فارسی موبایل دانست. دارای ظاهر و رابط کاربری ساده و کار آمد. مزیت این نرم افزار این است که بر روی هر گوشی که جاوا را پشتیبانی میکند قابل نصب است. یعنی چیزی حدود هشتاد درصد گوشی های موبایل موجود در بازار.

حجم ۱٫۴ مگابایت
رمز فایل:www.englishingonabad.mihanblog.com

دانلود فایل با لینک مستقیم

ادامه مطلب دیکشنری انگلیسی به فارسی