تبلیغات
زبان انگلیسی در گناباد

زبان انگلیسی در گناباد

  • خوش آمدید
قرعه کشی بزرگ مرکز فروش

بانام ویاد خدا
با سلام خدمت تمامی دوستداران زبان انگلیسی در داخل شهرستان گناباد و خارج ازشهرستان گناباد،همین طور که می دانید یکی اززبانهای مهمی که امروزه کاربرد های فراوانی دارد زبان انگلیسی میباشد.وحال سعی ما برآن است تا بتوانیم بابالا بردن دامنه ی لغات ودرکنارآن خواندن متن های کوچک این زبان را تقویت کنیم ،البته در ضمن سعی شده تا تحقیقاتی نیز به زبان انگلیسی درکنار آن ارائه شود.
راه ارتباطی شما باما:englishingonabad@gmail.com
انجمن زبان پژوهان گناباد.

نرم افزار خودآموز زبان انگلیسی Rosetta Stone

با سلام به تمامی زبان اموزان محترم در جهت پیشبرد اهداف وبلاگمان که به شماست امروز شما را با نرم افزاری خوب برای اموزش زبان اشنا میکنم. با استفاده از این نرم افزار، زبان انگلیسی را به همان صورتی که زبان مادری خود را فرا گرفته‌اید، خواهید آموخت: بدون نیاز به ترجمه و یا حتی زحمت به خاطرسپاری لغات و دستور زبان. استفاده از گوینده‌های آمریکایی (native)، تصاویر واقعی، قابلیت تشخیص صدای کاربر و مقایسه با تلفظ اصلی و محیطی کاملاً تعاملی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که زبان انگلیسی را به طور «طبیعی» فرا بگیرید.

این نرم افزار تا کنون با موفقیت در مدارس بسیاری از کشورهای جهان به کار گرفته شده است و حتی سازمانهای بزرگی چون سازمان فضایی ناسا و ارتش آمریکا (جهت زبانهای غیر انگلیسی) از این نرم افزار بهره برده‌اند.
 

 

ویژگیهای دیگر این مجموعه کدامند؟

   محیطی بسیار ساده و کاربر پسند

   نصب آسان و بی دردسر

   قابل استفاده حتی با سیستمهای قدیمی

   توجه یکسان به مهارتهای چهارگانه (شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب)

   امکان تشخیص صدا از طریق میکروفن برای کاهش لهجه

   تمرینات متنوع شامل خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن


این نرم افزار به چه کسانی توصیه می‌شود؟

به همه کسانی که می‌خواهند انگلیسی را از ابتدا و به صورت پایه‌ای بیاموزند، همه‌ی دانش‌آموزان و حتی دانشجویانی که در وضعیت زبان خود شدیداً احساس ضعف می‌کنند.

ادامه مطلب نرم افزار خودآموز زبان انگلیسی Rosetta Stone