تبلیغات
زبان انگلیسی در گناباد

زبان انگلیسی در گناباد

  • خوش آمدید
قرعه کشی بزرگ مرکز فروش

بانام ویاد خدا
با سلام خدمت تمامی دوستداران زبان انگلیسی در داخل شهرستان گناباد و خارج ازشهرستان گناباد،همین طور که می دانید یکی اززبانهای مهمی که امروزه کاربرد های فراوانی دارد زبان انگلیسی میباشد.وحال سعی ما برآن است تا بتوانیم بابالا بردن دامنه ی لغات ودرکنارآن خواندن متن های کوچک این زبان را تقویت کنیم ،البته در ضمن سعی شده تا تحقیقاتی نیز به زبان انگلیسی درکنار آن ارائه شود.
راه ارتباطی شما باما:englishingonabad@gmail.com
انجمن زبان پژوهان گناباد.

نرم افزار پیشرفته آموزش زبان انگلیسی Tell Me More

به جرئت می تونم بگم یکی از بهترین نرم افزارهای اموزش زبان انگلیسی (به صورت پیشرفته)نرم افزار   Tell Me More است.که از سوی کارشناسان آموزشی نیز به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان در دنیا معرفی شده است، به نحو گسترده ای در سرتاسر جهان، از کاربران معمولی گرفته تا موسسات بزرگ آموزشی، مورد استفاده قرار گرفته است. بهره گیری از آخرین تکنولوژیهای آموزشی، گستردگی دوره ها، تنوع تمرینات و در بر گرفتن همه سطوح (مقدماتی، متوسط و پیشرفته) برخی از ویژگیهای این مجموعه هستند.

تا کنون این نرم افزار توسط بیش از پنج میلیون کاربر و بیش از ده هزار مؤسسه آموزشی مورد استفاده قرار گرفته است و سازمانهای بزرگی همچون BMW و Mercedes رضایت خود را از این نرم افزار اعلام کرده اند.

این بسته آموزشی شامل 3600 تمرین در 35 نوع مختلف می باشد و همه مهارتهای ضروری در فراگیری زبان انگلیسی از جمله خواندن، نوشتن، گوش کردن، صحبت کردن، لغت و گرامر را در بر می گیرد. همچنین هر دو نوع تلفظ آمریکایی و بریتانیایی در این مجموعه ارائه شده است.

آخرین فن آوری های به کار گرفته شده در این نرم افزار

  • Tell me moreفن آوری تشخیص صدای پیشرفته که تلفظ شما را تشخیص داده و ارزیابی می کند.

  • فن آوری S.E.T.S. (Spoken Error Tracking System) که به طور خودکار خطاهای تلفظی شما را به دقت شناسایی کرده و به شما نشان می دهد.

  • انیمیشن های سه بعدی حرکات لب، زبان و دهان که به شما کمک می کند تلفظ خود را بهبود ببخشید.

  • بهره گیری از فیلم های کوتاه ویدئویی و نیز امکان صداگذاری با تلفظ خود شما جهت تقویت مهارت گفتاری

 

ادامه مطلب نرم افزار پیشرفته آموزش زبان انگلیسی Tell Me More